Nowoczesny system telewizji dozorowej (CCTV) to jeden z najbardziej funkcjonalnych instrumentów służących do zarządzania firmą, a skonstruowany do współpracy z systemem alarmowym gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo chronionych obiektów i poczucie komfortu ich użytkowników i właścicieli.

Instalowane przez nas systemy telewizji dozorowej są stabilne i niezależne. Charakteryzują się uproszczoną procedurą obsługi i serwisowania. Umożliwiają podgląd obrazów zarówno na monitorze komputerowym, telewizyjnym, jak i przez sieć Internet. Pozwalają na tworzenie niezliczonej ilość kopii zapasowych zarejestrowanych obrazów w przeróżnych formatach, oraz różnicowanie uprawnień określonym grupom użytkowników w zakresie możliwości podglądu obrazów z poszczególnych, bądź wszystkich zainstalowanych kamer.

Zarządzasz dużą firmą? Możliwość podglądu cyfrowego zapisu obrazu właściwie z każdego miejsca na świecie zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa, komfortu, oraz stałej kontroli nad Twoim przedsiębiorstwem.

Stosowane przez nas urządzenia są produkowane przez znanych i gwarantujących najwyższą jakość polskich i zagranicznych producentów.

Zobacz jakie możliwości podglądu obrazu daje jedna z najnowocześniejszych kamer na rynku - produkt firmy Mobotix.

Przykładowy podgląd z kamery:

mobotix
Kliknij na obrazek

alarmy - monitoring - automatyka bram - kompleksowe rozwiązania - realizacje - kontakt
  statystyka Mikro-Tech 2011